Prejsť na obsah
Uchádzači

      1.  NOVINKA - konverzné štúdium


Už sa nemusíš báť matematiky, fyziky alebo chémie. Ponúkame bezplatné ročné štúdium, kde sa zdokonalíš a plynule budeš pokračovať v 3- ročnom bakalárskom štúdiu.

         2.  Štúdium v zahraničí


Prihlás sa k nám a študuj aj v zahraničí. Časť štúdia môžeš absolvovať bezplatne na univerzitách v celej EÚ. Svoje vzdelanie obohatíš o medzinárodnú skúsenosť.

         3.  Uplatnenie


Získaš najkvalitnejšie vzdelanie a odbornost so zárukou perspektívnej budúcnosti. Nemusíš sa báť o zamestnanie. Budeš si môct vyberať, kde sa zamestnáš.

         4.  Internáty


Moderné, zrekonštruované internáty so športoviskami. Výborná poloha s napojením na mestskú dopravu.

         5.  Špičková technikaNa najlepšej škole iba to najlepšie. Budeš sa učiť a pracovať s najkvalitnejšou technikou.

         6.  Veda a výskum

Už 10 rokov po sebe sme získali v nezávislom hodnotení ocenenie Najlepšia technická fakulta na Slovensku. Tak, ako na prestížnych univerzitách vo svete, aj na našej fakulte je vedecký výskum integrálnou súčasťou vzdelávania.

         7.  Bez prijímacích pohovorov


Dávame šancu všetkým. Prijímacie konanie je Tvoja usilovnosť, cieľavedomost a chuť zmeniť svet. Vyber si študijný program. Pošli prihlášku a študuj na najlepšej škole. Využi svoju šancu.

         8.  Šport a voľný čas

Okrem štúdia sa môžeš bohato športovo vyžiť na našich športoviskách (tenis, futbal, volejbal, atletika, plávanie, basketbal, minifutbal ...), a okrem toho zažiješ kopec zábavy na beániách, krúžkoviciach ...