Prejsť na obsah
Dianie na FCHPT

Dňa 19.11.2018 sa v čase 8:00-14:00 uskutoční v priestoroch fakulty profesionálne fotenie. Fakulta sa rozhodla svoj imidž posilniť aj na sociálnych sieťach, a preto v tento deň vyhotovujeme nový moderný fotomateriál.

Slečna fotografka sa bude snažiť zachytiť bežný študentský život, a preto sa bude pohybovať najmä v priestoroch kaviarne, študovne, knižnice, ale aj laboratórií. Budeme veľmi radi, keď sa do fotenia zapojíte aj Vy!

Ponúkame niekoľko spôsobov:

 

  1. Budeme radi, ak budeme môcť navštíviť zhruba 3 laboratóriá a fotiť študentov pri práci. Keďže sa nebudú fotiť iba ľudia, ale aj makro fotky jednotlivých reakcií, ideálne sú fotogenické, farebne atraktívne chemické reakcie a vedecké pokusy. Zaujíma nás anorganická aj organická chémia – fotenie farebných kvapalín, pár, kultivácií v Petriho miske, práca s kadičkami, skúmavkami, ale nielen to –  na čokoľvek efektné a obrazovo pútavé prosím nezabudnite upozorniť, nech to neunikne fotoobjektívu. Kontaktná osoba je Mag. Katarína Mikulová, prosím píšte email na: katarina.mikulova(at)stuba.sk
  2. Prosíme všetkých študentov a zamestnancov fakulty, aby boli foteniu otvorení. Každý, koho zvečníme na fotke, bude môcť podpísať dokument GDPR o spracovaní osobných údajov. Upozorňujeme, že vytvorený fotomateriál bude slúžiť výlučne na propagáciu fakulty a jej činnosti.
  3. Okrem fotenia v laboratóriu budeme fotiť aj študentov / našich kolegov pri káve, brainstormingu, študovaní. Kto by mal osobitý záujem byť zvečnený na štylizovaných fotkách tohto druhu, prosím, ozvite sa na uvedený kontakt pani Mag. Kataríne Mikulovej.

 

Fotenie bude mať svoju organizáciu. S fotografkou navštívime vopred dohodnuté miesta v konkrétnych časoch. Nebude možné vracať sa späť, vybiehať, fotiť iné ako dohodnuté miesta a podobne. Aby celý proces prebiehal hladko a časovo sa zmestil do 5-6 hodín práce, prosíme o a)včasné oslovenie pani Mikulovej b)informovanie študentov, ktorí budú počas fotenia v dohodnutom laboratóriu c)upratanie priestorov, ktoré budú fotené.

 

Tešíme sa na spoluprácu!

 

Mag. Katarína Mikulová

PR manažér & sociálne siete

Projektové stredisko