Prejsť na obsah
Dianie na FCHPT

K chémii a vedeckej práci neodmysliteľne patrí aj oddych – najmä ten kultúrny. A preto dnešným dňom štartuje fakulta Chemickej a potravinárskej technológie profesionálnu spoluprácu s Novou scénou. Čo to znamená? Že si od dnes môžete vychutnať inscenácie známeho bratislavského divadla so špeciálnou zľavou 30%.

Bratislavský život ponúka veľa možností zábavy a oddychu. My sme fakulta, ktorá žije v samotnom srdci hlavného mesta, a preto dôverne poznáme, čo sa skutočne oplatí vidieť. Sú to muzikály! Činohry. Drámy. Preto Vám s radosťou oznamujeme, že si od dnes môžete inscenácie divadla vychutnať so špeciálnou 30%-nou zľavou.  Zľava sa vzťahuje na všetkých študentov a zamestnancov fakulty. A teraz Vám priblížime, ako to funguje.

  • Na uplatnenie zľavy treba predložiť zamestnanecký preukaz alebo ISIC
  • Dohodnutá výška zľava je 30% z nákupu vstupenky na repertoárové predstavenia Divadla (zľava sa nevzťahuje na doobedňajšie predstavenia, predpremiéry, premiéry, derniéry, detské predstavenia a hosťujúce súbory/koncerty).
  • Počet vstupeniek na jeden nákup je obmedzený na 2 ks (tzn. po predložení preukazu/karty má jej držiteľ nárok na zakúpenie max 2 vstupeniek so zľavou 30% / 1 predstavenie)